Kripto Borsası Binance, Bu DeFi Altcoin Projesi için Destek Başlattı!

Kripto Borsası Binance, Bu DeFi Altcoin Projesi için Destek Başlattı!
0

Merkezi olmayan finans (DeFi) için tasarlanmış bir altcoin, popüler kripto değişim platformu Binance’de piyasaya sürüldükten sonra %56 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Binance, katılımcıların kripto para birimlerinden borç almasına, ödünç vermesine ve getiri elde etmesine olanak tanıyan bir DeFi platformu olan Rari Capital’in Ethereum tabanlı yönetim belirteci olan Rari Governance Token (RGT) için destek başlattığını duyurdu.

binance
Kripto Borsası Binance, Bu DeFi Altcoin Projesi için Destek Başlattı! 2

RGT’nin fiyatı, listeden sonraki birkaç saat içinde 41,17 dolardan 64,42 dolara tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. CoinGecko’ya göre, kripto para o zamandan beri geri çekildi ve yazı yazılırken tüm zamanların en yüksek seviyesinden %33 düşüşle 43.73 dolardan el değiştiriyor.

RGT sahipleri, zincir üstü oylama yoluyla protokolün yönetişim sisteminde yer alabilir, madencilik ve işlem ücreti ödülleri kazanmak için merkezi olmayan borsalarda bulunan likidite havuzlarına katkıda bulunabilir ve belirteci protokolden hizmet ücreti indirimleri elde etmek için kullanabilir.

Rari’ye göre RGT, para kazanırken jetonları yakan deflasyonist bir paradır.

“Protokol tarafından yapılan her kuruşta RGT yakılacak (tam olarak tüm gelirlerin %70’i), protokol başarılı oldukça tokenin toplam arzını azaltacak.”

CoinMarketCap’e göre RGT şu anda 11.25 milyon coin dolaşım arzına sahip .

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap