Kripto Strateji Uzmanına Göre Solana (SOL) ve Red-Hot Altcoin STEPN (GMT) için Sırada Ne Var?

Kripto Strateji Uzmanına Göre Solana (SOL) ve Red-Hot Altcoin STEPN (GMT) için Sırada Ne Var?
0

Yakından takip edilen kripto analisti, Ethereum rakibi Solana (SOL) ve kazanmaya geçiş protokolü STEPN (GMT) için neler olduğunu özetliyor.

Bir strateji oturumunda DonAlt, akıllı sözleşme platformu Solana’nın sahiplerini, haftalık 140 dolarlık desteği dirence dönüştürdükten sonra SOL’un yüksek zaman çizelgesi çizelgelerinde düşüş eğilimi gösterdiği konusunda uyardı.

DonAlt’a göre, fiyat hareketi SOL’un değerinin yarısını kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

“Solana yasal olarak 2018’de altcoinlerin yaptığı gibi görünüyor. Mükemmel düşüş yeniden testine sahipsiniz… ve sonra, haftalık [grafiğe] geçiş yaparsanız, sahip olduğunuz bir sonraki desteğin, %50 düşüş olan 47 dolar olduğunu fark ediyorsunuz. Bu sahip olduğum en yakın destek ve sonra korkutucu olmaya başlıyor.” 

capture 3
Kaynak: DonAlt/YouTube

Yazma sırasında, Solana 59.28 $ için el değiştiriyor.

Tüccarın radarındaki bir diğer kripto para , son haftalarda parabolik rallilerin tadını çıkardıktan sonra GMT jetonu önemli ölçüde düzeltilen , kazan-kazan projesi olan STEPN. DonAlt’a göre, GMT’nin önümüzdeki hafta boğalar için büyük bir satın alma fırsatı sunacak vahşi bir oynaklık döneminden geçmesini bekliyor.

“Dürüst olmak gerekirse, bu hafta sonu [GMT]’nin bu seviyede kapandığını görebiliyorum. Ve sonra gelecek hafta büyük zamanı silip haftanın sonuna doğru her şeyi tekrar tersine çevirin. Şu anda bulunduğumuz yeri 2,40 dolardan, belki 2,25 dolardan kapattığınızda ve çılgın bir şey olursa gelecek hafta 1,50 ya da 1,00 dolara düştüğünüzde bu gerçekten çok iyi bir ticaret olurdu. 

Bence o büyük fitili alırsanız ve Bitcoin’in desteğe yaklaştığını görürseniz, onu satın almak istersiniz. Ve sonra bundan hemen sonra 2x’ten 3x’e kadar kolay bir vuruşunuz var.”

Yazma sırasında GMT, 1.51 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap