Kripto Tüccarı Poppe, Altcoinlerin Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi!

Kripto Tüccarı Poppe, Altcoinlerin Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi!
0

Geniş çapta takip edilen kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) önde kalmak için ne yapması gerektiğini incelerken altcoin piyasalarının patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Kripto tüccarı Michaël van de Poppe, 592.400  Twitter takipçisine altcoin piyasa değerinin önümüzdeki aylarda en az %25 oranında büyüyeceğini söyledi.

“Bana altcoin piyasa kapitalizasyonunun yaklaşık olarak artacağı görülüyor. Önümüzdeki ay %25-35 kritik destek devam ediyor.”

fr dlhiwqaibowi
Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Mevcut piyasa değeri yaklaşık 1,03 trilyon dolar olan Van de Poppe’nin Bitcoin’i içermeyen kripto piyasa değeri tablosu, tüccarın altcoin piyasa değerinin yıl sonuna kadar 1,23 trilyon dolar ile 1,34 trilyon dolar arasında bir yere yükseleceğini tahmin ettiğini gösteriyor.

Van de Poppe, BTC’ye geçerken bugün erken saatlerde, Bitcoin 38.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ettiği sürece, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığının yukarı doğru hareket etmeye devam edeceğini söyledi.

“Bitcoin, tercihen uzun bir potansiyele baktığım [daha düşük bir seviyeye] bakıyor. 

38.000 doların üzerinde kaldığımız sürece, daha fazla devam etmek için her şey yolunda görünüyor.”

Kripto piyasalarının günlük oynaklıklarını gösteren Bitcoin, Van de Poppe’nin tweet’inden bu yana saatler içinde 38.000 doların altına düştü. Van de Poppe,  BTC’nin önceki destek bölgelerini geri alması gerektiğini söyleyerek takipçilerini güncelledi.

“Eh, burada hızlı düşüyor ve şimdi düşüklerin altındaki likidite Bitcoin fiyat hareketi tarafından alındı. 

Geri alınması gereken seviye, önceki destek bölgesi olduğu için 37.500 dolarlık bölge.”

fsaolotwqaalfa0
Kaynak: CryptoMichNL/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 36.980 dolardan işlem görüyor, son 24 saatte %5,7 ve son altmış dakikada yüzde yarım düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap