Lüks, Güzel ve Dekoratif Duvar Saatleri

Lüks, Güzel ve Dekoratif Duvar Saatleri
4

Akıllı telefonlar zamanın işleyişini ellerine geçirmiş olabilir, ancak hala lüks duran duvar saatleri harika zamanı gösteriyor. Duvar saati sizi zamanda tutmanın yanı sıra mutfaktan ofise kadar herhangi bir odada dekorasyon olarak da yer tutabilir.

İster klasik/eski görünümlere ilgi duyun ister heyecan verici, eğlenceli görünümlere. Sizler için her stile uyacak en lüks ve güzel duvar saatlerini bulduk. Bu işlevsel ve muhteşem parçalar duvarınızda saat olmasının ne kadar havalı bir şey olduğunu kanıtlıyor.

Lüks sevenlere özel en pahalı duvar saati

en pahalı duvar saati

Evet yanlış duymadınız, bu saat ülkemizde çok pahalı fiyatla satılan bir duvar saati. Fiyatı yaklaşık 11 bin TL. Evinde füme renklere yer verenlere eminiz çok güzel bir dekor olarak kullanılabilecek bir duvar saati olacaktır. Tabi bunu kimler alabilir evine koyabilir orasını biz bilemiyoruz. :)

Eskilerden gelen muhteşem bir saat: Guguklu Melodili Duvar Saati

guguklu saat

Eskilerden beri çoğu eve renk katan, içinden saat başları kuşun çıkıp öttüğü, çizgi filmlerin nostaljik sembolü guguklu saat. Eskiden bu kadar lüks sınıfına girmeyen bu duvar saati şuanda lüks kategorisine girmiş bulunmakta. En pahalı 4 bin TL civarlarından başlayan bu güzel guguklu saat 400 TL’ye de bulunabiliyor.

Tarih sevenlere eskitilmiş lüks duvar saatleri

tarihi saat

Tarihi ürünlere merak duyanların çok beğeneceği bir lüks saat. Eskitilmiş tahta ve üstündeki işlemeleriyle gerçekten çok orijinal bir hava katan bu duvar saati ortalama internette 3 bin TL civarlarında satışa sunuluyor. Elbette aynı modelin daha ucuza satılanları vardır ama saat meraklıları farkı hemen hissedebilecektir.

Pilotlara ve havacılık meraklılarına özel uçak duvar saati

uçak saat

Havacılık meraklılarına ve pilotlarına özel gerçekten muhteşem bir tasarım. Bu uçak şeklindeki lüks duvar saati ortalama 2 bin TL civarlarında satışa sunuluyor.

Minimal yaşayanlara çok minimal dekoratif el işi duvar saati

minimal saat

Minimal yaşamı benimseyen ve bunu lüks yaşama çevirmiş insanlara özel bir duvar saati. Duvarınızda çok şık duracağına inandığımız minimal bu saatin satış fiyatı 2 bin TL civarlarında. Bu nasıl bu kadar pahalı dersiniz hem kullanılan malzeme hem de el emeği olması.

Sarkaçlı Ahşap Eski Duvar Saati

sarkaçlı saat

Dedelerimizin evlerinde görmeye alışık olduğumuz yeni nesilin uzak kaldığı bir saat. Bu eski duvar saati evinde klasik dekorasyon sevenler için muhteşem bir tamamlayıcı olacaktır. Şuanda kaliteli bir sarkaçlı ahşap tasarım saatin fiyatı bin TL civarlarında.

Dekoratif ürünlere önem verenlere Aynalı Duvar Saati

aynalı dekolatif saat

Evinde aynalı ürünler görmeyi ve sürekli kendine bakmayı sevenler özel lüks dekoratif aynalı saat tam size göre. Bu lüks dekoratif duvar saati bin TL civarlarında olup modeline göre çok fazla fiyat farklılıkları göstermekte.

İlginizi Çekebilir:

Dünyanın En Pahalı Saat Markaları ve Fiyatları

Dünyanın En Pahalı Arabaları 2020

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. 2 sene önce

    Bu saatlerin tabi ki çakmaları da var ama aynı havayı/kaliteyi verir mi orası tartışılır.. bence vermez.. Bütçenizin yettiği kadar alın, orijinal alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.