Ripple, Kripto Düzenlemesi İçin Yeni Yaklaşımını Açıkladı!

Ripple, Kripto Düzenlemesi İçin Yeni Yaklaşımını Açıkladı!
0

Alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanan rapora göre, kripto ve dijital varlıkların sağlam yeteneklerine karşı eylem odaklı önlemler almayı sağlayacak alternatif bir yaklaşım. Ripple bu düzenleyici yaklaşımı daha pratik ve gerçekçi bir şekilde sunmayı amaçlıyor.

Ayrıca şirket en iyi kamu politikasının, kamu-özel işbirliği, mevcut düzenleyici çerçevelerin uyarlanması ve kripto inovasyon sanal alanlarını destekleme yoluyla tam anlamıyla öğrenilebileceğine güçlü bir şekilde inanıyor. Doğal olarak tüm bunlar, Ripple’a göre politika oluşturma için iyi bir şekilde teşvik edilmesi gereken temel önceliklerdir.

ripple
Ripple, Kripto Düzenlemesi İçin Yeni Yaklaşımını Açıkladı! 2

Ek olarak, yukarıda belirtilen tekliflerin her birinin sağlanmasının, Amerika’da tüketici ve yatırımcı korumasını sürdürmek için düzenleyici netliği teşvik edeceğini de düşünüyorlar.

Bununla ilgili yorum yapan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şunları kaydetti:

Kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi, sektörümüze özgü zorlukları ele almak ve çözmek için tasarlanmış net düzenleyici ve lisanslama çerçevelerine ihtiyaç duyar. Bu çerçevede tartışılan önerilen tüm önlemler, sektöre, pazarlara ve tüketicilere, uygulama yoluyla düzenleme yaklaşımının basitçe yapamayacağı şekilde yasal netlik sağlamayı amaçlamaktadır.

Gittikçe daha fazla sinerji sunmak için Ripple, uzmanlığı paylaşmak için gemideki her türlü fırsatı memnuniyetle karşıladıklarını söyledi . Bunu, kripto para birimlerine yönelik ortaya çıkan kamu politikalarını bilgilendirmek ve eğitmek için bir kaynak olarak hizmet ederek yapmayı hedefliyorlar. Asla asla deme, Ripple devam eden SEC davasına rağmen çok şaşırtıcıydı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap