Robinhood’un Shiba’yı Listeleme Dilekçesi 510 Bin İmzaya Ulaştı!

Robinhood’un Shiba’yı Listeleme Dilekçesi 510 Bin İmzaya Ulaştı!
0

En hızlı büyüyen meme parası Shiba Inu (SHIB), kripto alanında varlığını duyurmaktan vazgeçmiyor.

Ayrıntılı olarak, Change.org’da platformdan belirtildiği gibi SHIB’yi listelemesini isteyen bir dilekçe var. Yazma sırasında, raporlar dilekçenin şu anda 510.000’den fazla imzaya ulaştığını söylüyor. Kripto ve NFT’ler hakkında haber paylaşan önde gelen bir Twitter hesabı olan Watcher.Guru, bu konuda tweet attı.

Son birkaç ay SHIB topluluğu için iyi bir zaman oldu. Birkaç kripto borsası SHIB’nin potansiyelini gördü ve kripto paraları Coinbase Pro, Binance ve son zamanlarda Kraken gibi platformlarında listeledi.

Bütün bunlar parayı ATH’lerine doğru sürdü. Üstelik Change.org’daki imza kampanyası da bunda kesinlikle bir etken olarak görülebilir.

Öte yandan, Robinhood CEO’su Vlad Tenev, şirketin “tekliflerine dikkatlice yeni paralar eklemeyi düşündüğünü” belirtti. Ekledi,

Şu anda platformumuzda listelediğimiz paralar ve eklediğimiz yeni paralar hakkında daha iyi olmasa da eşit hissetmek istediğimiz için kendimizi çok iyi hissediyoruz.

Gerçekten de, SHIB ordusu, topluluğu önemli ölçüde büyüdüğü için güçlü olduğunu kanıtlıyor. Bununla birlikte, bir dilekçede bu kadar çok imza olmasına rağmen, Robinhood’un bu konuda nasıl karar vereceğini henüz görmedik. Elbette, SHIB topluluğu en iyisini umuyor. Şu anda halkın yapabileceği tek şey bekleyip görmek.

Basın zamanında, SHIB hala CoinMarketCap’te 11. sırada yer alıyor ve 0.00005784 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap