Shiba Inu Fiyat Analizi: 14 Kasım 2021 – SHIB 0.0009 Dolara Çıkacak mı?

Shiba Inu Fiyat Analizi: 14 Kasım 2021 – SHIB 0.0009 Dolara Çıkacak mı?
0

Bu Shiba Inu(SHIB) fiyat tahmini 2021 makalesi, yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, SHIB fiyat analizimizi ve tahminimizi yaparken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz .

Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda kripto dünyasında en çok konuşulan dijital varlıklardan biridir. SHIB, dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekti. Kripto teknolojisi ile ilgili olarak, SHIB, Ethereum blok zinciri teknolojisine dayanan deneysel bir meme belirtecidir . Sonuç olarak, SHIB, ETH’nin ağında belirlenen kurallarına ve kısıtlamalarına uymak zorundadır. Öte yandan SHIB, diğer kripto ortaklarıyla birlikte ETH’nin sahip olduğu teknolojiden yararlanabilir.

Bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmininde, SHIB’nin 0,0009 $’a ulaşıp ulaşmayacağına dair performansına bir göz atıyoruz. Ancak ondan önce, Shiba Inu’nun (SHIB) ne olduğu ve kripto pazarındaki mevcut konumu hakkında daha fazla bilgi edelim.

Shiba Inu (SHIB) Simgesi Nedir?

Shiba Inu, çoğunlukla Dogecoin Katili olarak bilinen bir kripto para meme tokenidir. SHIB’nin kazandığı bu takma ad, Dogecoin’in değerini katlanarak geçme yeteneğinden kaynaklanmaktadır . Gerçekten, bu SHIB’nin gurur duyması gereken agresif bir başarıdır.

Bugün itibariyle SHIB, kripto piyasasındaki diğer dijital varlıklara kıyasla hala yeni bir proje. Ancak SHIB, geliştirici ekibiyle teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Aslında ağ şu anda $LEASH ve $BONES gibi diğer amiral gemisi tokenleri ile çalışıyor.

Ayrıca SHIB, kendi merkezi olmayan borsasını geliştirme yolundadır: ShibaSwap. ShibaSwap, bir kez piyasaya sürüldükten sonra, kripto tüccarlarının değerli kripto para birimleriyle ticaret yapmaları için güvenli bir yer sağlamayı amaçlamaktadır.

Şimdilik, SHIB ile ilgilenen tüccarlar ve yatırımcılar, farklı merkezi olmayan borsalarda kriptonun kullanılabilirliğini kontrol edebilirler. Örneğin Binance , Huobi Global ve OKEx bunlardan birkaçıdır.

Shiba Inu (SHIB) Piyasa Pozisyonu

Şimdiye kadar SHIB, bu yıl kripto pazarındaki en agresif dijital varlıklardan biri . Bu nedenle kripto, kendisini CoinMarketCap’te ilk 20 kripto para arasına yerleştirmeyi başardı. Gerçekten de bu, küresel yatırımcılar tarafından tercih edilen iyi bir pazar konumudur.

Piyasa konumu açısından, SHIB piyasa değeri, yazının yazıldığı tarih itibariyle neredeyse 16.596.908.432$’dır. Bugün, SHIB, yaklaşık 394,796,00 milyar SHIB dolaşım arzı ile 12,488,007,083 doları aşan 24 saatlik işlem hacmine sahiptir.

Artık SHIB kripto para biriminin ne olduğu hakkında bir fikriniz olduğuna göre, SHIB’nin bu yıl iyi bir yatırım olduğunu düşünüyor musunuz ? Zaten öğrenmekten heyecan duyuyorsanız, gelin ve birlikte bu SHIB fiyat analizi ve fiyat tahmini makalesine göz atalım.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi 2021

Şu anda SHIB, CoinMarketCap’te 13. sırada yer alıyor. Ancak SHIB blok zincirindeki en son güncellemeler, gelişmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu SHIB fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim .

Yukarıdaki tabloya göre, SHIB kendisini öfkeli boğalarla birlikte konumlandırıyor. Bugün SHIB, 0,00004198 $ gibi yüksek bir fiyattan işlem görüyor. Ek olarak, SHIB’nin yakın zamanda bir Yükselen Kanal paterni gerçekleştirdiğini görebiliriz.

Yükselen kanal, yükselen paralel bir çizgi boyunca yukarı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Dahası, grafik Yüksek Yükseklerin ve En Düşüklerin bu fiyat modelini oluşturduğunu gösteriyor. Ek olarak, bu formasyon kısa vadeli bir yükselişi temsil ediyor.

Başka bir deyişle, SHIB önümüzdeki günlerde olası bir yükseliş rallisine hazırlanıyor. Bu olursa, kripto direnç seviyesinin ötesine geçebilir ve yükseliş fiyatına ulaşabilir. Tabii ki, yükseliş piyasası SHIB’de kalmaya devam ederse, bunun gerçekleşmesi daha olasıdır.

Tersine, boğalar kriptoya karşı dönerse, SHIB’nin fiyatı düşebilir. Kısacası, SHIB yükseliş pozisyonundan çıkabilir ve düşüş fiyatına düşebilir. Gerçekten de bu fiyat seviyesi yatırımcıların gözünde iyi bir tablo değil.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 80.61’de, bu da SHIB’nin aşırı satım durumunda olduğu anlamına geliyor. Bu, herhangi bir zamanda bir fiyatın tersine dönmesine neden olabilir. Bu nedenle, tüccarlar akıllıca kripto ticareti yapmalı ve piyasadaki aşırı heyecandan etkilenmemelidir. Tüm bunları akılda tutarak, tüccarlar kripto piyasasının vahşi dalgalanmaları nedeniyle beklenmedik kayıplardan uzaklaşabilirler .

Ayrıca SHIB’nin Basit Hareketli Ortalamasına (SMA) ve Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) da bakalım.

3 part on shib 1024x556 1 2
SHIB 30 günlük SMA ve 50 günlük EMA (Kaynak: TradingView )

2021’in başından bu yana, SHIB’nin fiyatı öncekinden daha yüksek birçok yükseliş hareketi gördü. Üstelik bunları hemen dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler takip ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak SHIB, 2021’de rekabetçi bir pazara sahip.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2021

Aşağıdaki tablo, SHIB’nin son birkaç gün içinde harika bir performans sergilediğini gösteriyor. Ancak, SHIB fiyatı yükseliş sinyali veriyor. Bu eğilim devam ederse, SHIB boğalarla birlikte çalışabilir, 0,0006 dolarlık direnç seviyesini kırabilir ve daha yükseğe çıkabilir.

resistance 1 1024x557 1 2
SHIB/USDT Fiyat Tablosu (Kaynak: TradingView )

Tersine, yatırımcılar kriptoyu tercih etmezlerse, ayılar devralabilir ve SHIB’yi yükseliş pozisyonundan çekebilir. Daha basit bir ifadeyle, SHIB’nin fiyatı, düşüş sinyali olan yaklaşık 0.000029 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli SHIB fiyat tahminimiz 2021 yükseliş gösteriyor. Mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) bu yıl yaklaşık 0.000044 dolardan geçme olasılığı yüksek. Üstelik SHIB, ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa ATH’yi vurabilir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2022

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, SHIB 2022’nin sonunda 0,0001 dolara ulaşacak. Ayrıca, 2022’nin ilk yarısı 0,0015 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. Ardından yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 0.0001$’a ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2023

SHIB, uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini elinde tutarsa, alıcılar, hayati seviyedeki bir sonraki saldırı görevini 0,0002 $ ile oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak, bu da onu düşmeden, tutarlı bir şekilde oynayacak.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, SHIB fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, SHIB yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilirler. fiyat yükselip 0,0005$ civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki dört yıl içinde SHIB fiyatları 0,0009 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak SHİB için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, SHIB’nin tahmine göre önümüzdeki beş yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap