UBS Başkanı Weber, Kripto Paralar Hayatta Kalamaz Açıklaması Piyasayı Nasıl Etkileyecek !

UBS Başkanı Weber, Kripto Paralar Hayatta Kalamaz Açıklaması Piyasayı Nasıl Etkileyecek !
0

Kripto piyasası yeni bir haber ile sarsıldı. UBS Başkanı Weber açıklaması ” kripto paralar hayatta kalamaz ” diye söyledi. Bu açıklaması sonucunda piyasa olumsuz hareket etmeye devam ediyor.

Dünyada varlık yönetimi olarak ilk sırada gelen Axel Weber açıklamasına göre kriptolar konusunda kuşkucu bir düşüncesi olduğunu açıkladı. Bu açıklama sonrası kripto piyasası olumsuz bir hareket sergiledi.

Alex Weber Kripto Para Açıklamaları

Kripto piyasasının merkeziyetsiz olması bu alanca nakit akışının takibi olmayacağı için çok başarı olamayacağı ve ilerleyen zamanlar bu sistemlerde sorunlar ile karşılaşılabileceğini söyledi.

Yapılan işlemleri kimliği belirsiz sadece id ile izinin takip edilemediği sistemler üzerinden yapılması bu nedenle gelecekte kripto piyasası büyük bir yapıya sahip olamayacığı söyledi.

13341247
Kripto Para Piyasası Dalgalı Seyrine Devam Ediyor.

Bu doğrultuda yaptığı açıklamalar neslinde kripto piyasası dalgalı seyrine devam etmektedir. Bu dalgalı hareketi sadece bu açıklamalar bağlamamak lazım diğer satış baskıları merkez bankaların aldığı kararlar doğrultusunda değişik hareketler göze çarpmaktadır.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap