Ünlü Tüccar, Destek Parçalanırsa Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve 2 Ethereum Rakibinin Büyük Tehlike Altında Olduğunu Söyledi!

Ünlü Tüccar, Destek Parçalanırsa Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve 2 Ethereum Rakibinin Büyük Tehlike Altında Olduğunu Söyledi!
0

Popüler bir kripto analisti ve tüccarı, mevcut destek seviyelerinin tutunamaması durumunda altcoinlerin daha fazla aşağı yönlü fiyat baskısı ile karşı karşıya kalacağı konusunda uyarıyor.

Tüccar Altcoin Sherpa, 174,900 Twitter takipçisine Solana (SOL), Polygon (MATIC)Avalanche (AVAX) ve Terra’nın (LUNA) destek seviyelerini kaybetmenin eşiğinde olduğunu söylüyor.

Analist, dört kripto varlığının destek seviyeleri çökerse, diğer daha zayıf kripto para birimlerinin silinebileceğini söylüyor.

Solana, Avalanche ve Terra, 1. katman merkezi olmayan uygulama platformları ve Ethereum (ETH) rakipleriyken, Polygon, ETH için bir katman-2 ölçeklendirme çözümüdür.

“Bu seviyeler kaybolmanın eşiğinde. Tutmaya devam etseler iyi olur, yoksa birçok altcoin için ‘ışıklar sönecek’. Ve bu altcoinler diğerlerinden daha iyi dayandı; zaten ölmüş olanlar daha da düşebilir. SOL. MATIC. AVAX. LUNA.”

Kripto stratejisti, 75 dolardan desteğini kaybederse Solana için %33’lük bir düşüş öngörüyor.

fsdt4smakaa9v70
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Polygon’a bakıldığında, Altcoin Sherpa, 1.00 dolardan desteği kırarsa MATIC’in yaklaşık %60 düşmesini bekliyor.

fsdt4skagaa ccb
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

AVAX’a gelince, kripto stratejistine göre 58 dolardaki bir destek ihlali, Ethereum rakibini 39 dolara indirebilir.

fsdt4smaaaaclab
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Bu arada, ayılar 75 dolardan destek alırsa LUNA %25 düşebilir.

fsdt4skaqaikfft
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Algorand (ALGO), The Graph (GRT), The Sandbox (SAND) ve Chainlink (LINK), özellikle Bitcoin (BTC) 33.000 doların altına düşerse daha kötü bir gelecekle karşı karşıya kalan altcoinler arasında yer alıyor. .

Algorand, ödeme işleme odaklı bir blok zinciri iken The Graph bir blok zinciri veri indeksleme protokolüdür. Sandbox, merkezi olmayan bir sanal oyun dünyası iken Chainlink, blok zincirleri harici verilerle birleştiren merkezi olmayan bir platformdur.

“Bunlar, gerçekten kötü bir şekilde (diğerlerinden daha da kötü) yok edilebilecek bazı ölü altcoin örnekleridir. ALGO. GRT. KUM. BAĞLANTI.

Bu altcoinlerin mutlaka bu düşük a** hedeflere gideceğini söylemiyorum. Bana göre bunun gerçekleşmesi için BTC’nin 33.000 doların altına düşmesi gerekecek.”

Altcoin Sherpa, ALGO için %42’lik bir düzeltme öngörüyor.

fsdvhboaaaecfgh
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Analist, GRT için %86 oranında büyük bir düzeltme görüyor.

fsdvhbjvsaaftf2
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

SAND için Altcoin Sherpa %71’lik bir düşüş görüyor.

fsdvhbpaaaa 73u
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Analist LINK’e gelince, yaklaşık %60’lık bir düşüşün olasılık dahilinde olduğunu söylüyor.

fsdvhbmacaejstf
Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Kripto tüccarı, Bitcoin toparlandığında LINK, GRT, ALGO ve SAND’ın %50 ila %200 veya daha fazla artabileceğini söylüyor.

“Ayrıca, bu altcoinlerin çoğu grafiği şu anda destek seviyelerinde, bu yüzden hala kısa vadeli bir rahatlamanın gelebileceğini düşünüyorum.

Bununla birlikte, bu altcoinlerin tablolarının %90’ı için yüksek zaman dilimli piyasa yapısı inkar edilemez bir şekilde düşüş gösteriyor ve BTC kendini çözene kadar hala onlardan yavaş bir kanama alacağımızı düşünüyorum. BTC biraz toparlandığında, bu altcoinlerin toparlanma düzeyine bağlı olarak %50+ ila 3x (veya daha fazla) yaptığını düşünüyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap