Uygun

En Ucuz ve Kaliteli Filtre Kahve Makineleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Filtre kahve makineleri kullanımı basit ve nispeten ucuzdur. Fakat düşük fiyatlı olması mükemmel kahve yapamayacakları anlamına gelmez. Sadece birkaç gelişmiş özelliklerden yoksundurlar ve sadece filtre kahve yapabilirler.

Filtre makinesi çalışma düzeneği de aslında oldukça basittir; yavaşça öğütülmüş kahveden bir bardağa veya sürahiye su damlatarak çalışır.

Bu yazımızda sizlerle en pahalıdan en ucuza doğru Mart 2020 fiyatlarını referans alarak en çok beğenilen ve önerilen filtre kahve makinelerini sıraladık.

Tchibo Cafissimo Pure (Fiyatı: 659 TL)

Dünyaca ünlü kahve markası Tchibo’nun filtre kahve makinesi oldukça şık bir tasarıma sahip. 1450 W, 15 bar basınç gücüne, 1 Lt su ve kapsül kahve haznesine sahip. Caffe Crema, Çay, Espresso, Filtre Kahve yapabiliyor.

Homend 5006 CoffeeBreak Filtre Kahve Makinesi (Fiyatı: 659 TL)

Homend markasının filtre kahve makinesi 900 W, 40 dakika sıcak tutma, cam demlik, 12 fincan kapasitesi ve lcd ekran ile birlikte otomatik kapanma özelliğine sahip.

Bosch Tka6A043 Filtre Kahve Makinesi (Fiyatı: 499 TL)

Evlerimizde çokça kullandığımız bir marka olan Bosch markasının filtre kahve makinesi 1200 Watt güce, otomatik kapanma özelliğine, su göstergesine sahip ve 15 fincan kapasiteli filtre kahve yapma özelliğine sahip.

Tefal Subito Mug Filtre Kahve Makinesi (Fiyatı: 499 TL)

Tefal markasının filtre kahve makinesi diğer makinelerden farklı olarak ister kendi bardağınıza ister haznesine kahve verme özelliğine sahip. 1.25 Lt hazneye sahip, otomatik kapanma ve su ve kahve göstergesine sahip.

Beko Bkk 4315 KM Filtre Kahve Makinası (Fiyatı: 480 TL)

Beko markasının filtre kahve makinesi oldukça şık ve modern bir tasarım ile mutfaklarımızda dekoratif bir yer tutuyor. 1000 W güç, 12 fincan kapasiteli 1.7 Lt su kapasitesi ve otomatik kapanma özelliğine sahip.

Fakir Coffee Rest Filtre Kahve Makinesi (Fiyatı: 454 TL)

Oldukça profesyonel bir duruşa sahip bu makine 1000 W güç, 10 bardak kapasiteli, 40 dk sıcak tutma özelliği ve otomatik ayarlanabilir zamanlayıcı ve aroma modu ile özel demleme tekniğine sahip oldukça kaliteli bir makine.

Kiwi KCM 7540 Filtre Kahve Makinesi (Fiyatı: 332 TL)

680 Watt Güç, cam hazne, 1.2 Lt su kapasitesi, basit bir taşarım ve kontrole sahip Kiwi markasının filtre kahve makinesi.

Arzum AR3046 Brewtime Filtre Kahve Makinesi (Fiyatı: 329 TL)

Evlerimizde kullandığımız ürünleri uygun fiyatı kaliteye sunan markalardan biri olan Arzum’un filtre kahve makinesi 12 fincan kapasite, 800 Watt güç ve basit bir tasarıma ve kullanıma sahip.

Philips HD7461/20 Daily Collection Kahve makinesi (Fiyatı: 285 TL)

Philips markasının kahve makinesi oldukça uygun fiyata çok güzel yorumlar ile karşımıza çıkıyor. 1000 Watt güç, 10 fincan kapasitesi, otomatik kapanma ve su göstergesi ile oldukça kullanışlı bir ürün. İnternet’te en çok yorum alan ürünlerden biri olan Philips oldukça olumlu yorumlara sahip.

GoldMaster TrendCoffee Filtre Kahve Makinesi (Fiyatı: 129 TL)

Oldukça küçük boyutlarda ve 2 fincana kadar kahve yapabilen GoldMaster filtre kahve makinesi oldukça fazla sayıda olumlu yoruma sahip. Özelliklerine bakacak olursak 450 Watt güç, 300 ml kapasite, çelik ön yüzey ve kullanım kolaylığı sağlayan yıkanabilir filtre kabına sahip.

Bu ürünleri özenle sizlere İnternet üzerinden araştırmamız sonucunda topladık. Fiyatlarda referans aldığımız ve daha fazla ürün incelemek isterseniz Trendyol Filtre Kahve Makineleri üzerinden isteğinize göre sıralama yaparak istediğiniz ürünü bulabilirsiniz.

Filtre kahvenin yanına şöyle güzel bir evde waffle yapmak istemez misiniz? 

İlginizi Çekebilir:

En İyi ve Ucuz Waffle Makineleri Özellikleri ve Fiyatları

En Ucuz ve Kaliteli Filtre Kahve Makineleri

İnstagram hesabımızdan bizi takip etmek için tıklayınız.